NB II NŐI KÉZILABDA BAJNOKSÁG Dél-nyugati csoport 14. forduló - 2020.02.23.

• Felnőtt - Hévíz NB II. Női Kézilabda Csapat 2017.
  • 2020/2021

Hévíz – Pécsi EAC 29-33 (14-14)

Hévíz, 100 néző, vezette: Antal, Antalné.

HÉVÍZ: Molnár A. – Cseberko 1, Burghardt V. 9, Penzer 6, Holczbauer 4, Burghardt L. 5, Horváth I. 4. Csere: Bán-Farkas /kapus/, Balogh B. Borsi, Buzás.

Edző: Baranyai Norbert

Büntető: 3/3 illetve 5/3

Kiállítás: 12 perc, ill. 8 perc

Védés hatékonyság: 25% ill. 32%.

Remekül kezdett a Hévíz és alaposan meglepte a feljutásért harcoló bajnokaspiráns együttest. A félidő közepén már 12-7 arányban vezettek a zöld-fehérek, akkor viszont a 19. perctől 7 perc alatt zsinórban 7 gólt kaptak és ez döntőnek bizonyult a 2 pont szempontjából. A hazaiak végig dicséretesen jól küzdöttek és többször visszakapaszkodtak, de gondot okozott nekik Borsi sérülés miatti kiválása és több emberhátrány is a második játékrészben, így nem sikerült a pontszerzés pedig mindvégig nagyon elszántak és szervezettek voltak a lányok.

A Hévíz sorozatban harmadszor szerzett 29 gólt, de a sok kapott gól okán ez is kevésnek bizonyult a pontszerzéshez.

Szombaton 17 órakor Marcaliban, majd március 7-én szombat 12 órakor Hévízen a Tolna ellen lépnek pályára Burghardték.

Jók: Burghardt V., Penzer.