• Felnőtt - Hévíz NB II. Női Kézilabda Csapat 2017.
  • 2021/2022

Székesfehérvár, KÖFÉM Sportcsarnok 100 néző, vezette Borsóné, Lakatos.

Hévíz: Molnár A. – Pem, Burghardt V. (5), Holczbauer (6), Burghardt L. (9), Balogh B. (2)., Fekete (1). Csere: Morácz 1, Balogh N., Holczer (2), Horváth L. (1), Gergály. Mb. edző: Lancz Katalin.

A bajnokesélyes, tizenéves első osztályú játékosokkal felálló Fehérvár ellen remekül kezdett a Hévíz és meglepetésre a 16. percben vezettek a 21-ben pedig 10-10 volt az állás, elsősorban Molnár 50 %-os védési hatékonyságának és összeszedett játékuknak köszönhetően. Fordulás után is sokáig jól tartották magukat a vendégek a 47. percben egy gólra zárkóztak fel. A végén szinte teljes sort tudtak cserélni a hazaiak és lendületből nyertek a fáradó zöld-fehérekkel szemben, akik nagyon dicséretesen helyt álltak ezen a napon.

A mérkőzés után a szakosztályvezetés Burghardt Lukréciát köszöntötte, aki 100. alkalommal lépett pályára bajnoki találkozón a Hévíz csapatában.

Jók: Molnár, Burghardt L.

A következő hétvégi fordulóban a Siófok U22 csapatát fogadja a Hévíz vasárnap 14 órakor.