2019.11.04.
  • Labdarúgás
  • Felnott
  • 2019/2020

A vendégek az első negyedórában többször próbálkoztak távoli lövésekkel, aztán Kenesei szabadrúgásába kézzel ért egy hazai védő. A tizenegyest Kenesei értékesítette, 0-1. A második félidőben a Hévíz kezdett jobban. A 62. percben Bontó egyedül tört a kapura és nem hibázott, 1-1. A 73. percben ismét Bontó ugrott ki, és a kapufa segítségével újabb gólt szerzett. Az utolsó percekben Vass került helyzetbe, de kimaradt a lehetőség, a vendégek pedig Végh révén büntettek és egyenlítettek a 91. percben. (forrás: Zaol.hu)

Gólszerző(k): Bontó (62., 73.)

Csapatunk a Czirjék – Tóth G., Nedelkó, Giber, Baráth – Németh E., Németh Á., Pajor – Horváth L. (Vass), Horváth M. – Bontó összeállításban lépett pályára.

Damina László: - Az össz­kép alapján igazságos döntetlen született. A mérkőzés a kezünkben volt, bosszantó a győzelem elvesztése.