2020.08.28.
  • Labdarúgás
  • U-19
  • 2020/2021

Hazai pályán lépett tegnap pályára U19-es csapatunk, akik 2-0 arányban győzték le a MITE korosztályos csapatát.

Hévíz SK - MITE 2:0 (1:0)

Gólszerző(k): Tóth I., Makacsek-Molnár

Csapatunk a Gujgiczer – Tóth I. (Nagy M.), Bognár (Nagy D.), Lajtai (Soós), Thompson, Szabó G., Szindekovics (Balogh B.), Sebestyén Zs., Bödő (Makacsek-Molnár), Sebestyén M. (Baki), Damina (Dominkó) összeállításban lépett pályára.

Lajtai Roland: Ellenfelünk kellemetlen meglepetést okozott, mivel lényegesen erősebbek és szervezettebbek voltak, mint a tavalyi szezonban. Az első félidő közepénél tudtuk átvenni a mérkőzés teljes irányítását és megszereztük a vezetést is. A második félidőt is jól kezdtük, és cseréink is nagyon jól szálltak be mérkőzésbe. Az utolsó 10 percben a helyzeteink alapján győzelmünk nagyobb arányú is lehetett volna pontosabb játékkal. Összességében kicsit álmos kezdés után, magabiztos játékkal teljesen megérdemelten tartottuk itthon a 3 pontot. A játékon kívül első idei győzelmünk is nagyon fontos volt. Hajrá Hévíz!