Hévíz SK – SFAC 1900 SE U19 bajnoki mérkőzés

2020.11.17.
  • Labdarúgás
  • U-19
  • 2020/2021

Szombaton hazai pályán játszott U19-es csapatunk, akik 5-0 arányban győzték le a Soproni FAC korosztályos csapatát.

Hévíz SK – SFAC 1900 SE 5:0 (1:0)

Gólszerző(k): Makacsek-Molnár (2), Damina, Filó, Sebestyén M.

Csapatunk a Pálmai – Dominkó, Tóth I. (Németh B.), Nyári, Thompson (Nagy D.), Filó (Sebestyén M.), Szindekovics (Bognár), Nagy P., Makacsek-Molnár, Baki, Damina (Sebestyén Zs.) összeállításban lépett pályára.

Lajtai Roland: A kezdeti lámpaláz után a 20. perctől átvettük a játék irányítását. Sajnos több játékosuk nem hozta a tőle megszokható formát, így nagyon nehéz volt megtörni a Sopron kimondottan fineszesen játszó csapatát. Szerencsére ellenfelünk a második félidőre teljesen elfáradt és számukra még az 5:0 ellenére is kedvező végeredmény született. A győzelmet nem kell megmagyarázni, ezért most nagyon örülünk és keményen edzünk tovább. Hajrá Hévíz!