2022.04.20.
  • Labdarúgás
  • Felnott
  • 2022/2023

Hétfőn került megrendezése a Zala Megyei Kupa 5. fordulója, ahol a Semjénháza csapatát fogadtuk hazai pályán.

Gólszerző: Horváth T.

Hévíz: Kiss J. – Rózsás, Damina (Huszár), Nagy D., Meidl, Dominkó (Fehér), Sabján (Filó), Nyári, Pál (Sebestyén), Bresztovszky, Tóth I

Semjénháza: Szakmeiszter – Kovács (Earles Matthew), Balogh, Schuller, Körösi, Csongár, Dobri L. (Novák), Kapuvári, Bagó, Szilágyi (Dobri S.), Bakos

A mérkőzés kezdetétől fogva támadólag lépett fel a Semjénháza, és a 38. percben Dobri L. révén vezetést szerzett. Nem sokkal később Csongár révén már 0-2 volt az állás, aki nagyjából 40 méterről emelte a kapuba a labdát. A találkozó 61. percében kimaradt egy hévízi büntető, így nem sikerült szépítenie a hévízi fiataloknak, akik méltó ellenfelei voltak a Semjénházának. A Hévíz csapata gratulált a sportszerűen játszó Semjénháza együttesének.

Jók: az egész csapat, ill. Balogh, Körösi, Csongár