• Felnőtt - Hévíz NB II. Női Kézilabda Csapat 2017.
  • 2019/2020

NB II NŐI KÉZILABDA BAJNOKSÁG 10. forduló, 2019. 11.30.

Balatonboglár, 100 néző. Vezette: Szöllösi D., Szöllösi S.

HÉVÍZ: Molnár A. – Buzás 2, Burghardt V. 6, Vágó, Holczbauer 3, Burghardt L. 7, Horváth I. 7. Csere: Bán-Farkas /kapus/, Penzer 4, Borsi 1, Cseberkó.

Edző: Baranyai Norbert

Kiállítások: 8 perc illetve 10 perc.

Hétméteresek: 4/3, ill. 3/2.

Védés: 23%, ill. 35%.

Az eredmény alakulás: 5. perc 0-5, 15.p. 5-11, 19. p. 7-13, 40.p.17-17,

50.p. 26-25, 56.p. 27-29, 57.p. 29-29.

Remekül kezdett a Hévíz 5-0, majd 11-5 volt az eredmény a javára, a testvérek közül Lukrécia régi önmagát idézte, Horváth Ivett hibátlanul lőtt a kapuban pedig Molnár Anna ismét 47%-os teljesítményt nyújtott. A félidő végére mégis változott a helyzet, mert a hazaiaknál pályára lépett Kiss Erzsébet és azonnal 4-0-s sorozattal zárkóztak fel a bogláriak, különösen Mihály góljainak köszönhetően, így nyitott maradt a pontok sorsa a II. félidőre.

A 40. percben egyenlítettek, majd vezetésre is szert tettek a hazaiak, ám a sérülése után visszatérő Burghardt Viktória a kritikus percekben hátára vette a csapatot, percek alatt fél tucat gólt lőtt, így visszavette a vezetést és megérdemelten nyerte a mérkőzést az óriási szívvel játszó hévízi csapat.

A zöld-fehérek szűk kerete valamennyi játékosának példás hozzáállása kellett a sikerhez és az értékes 2 ponthoz.

Jók: Burghardt V. (a mezőny legjobbja), Molnár, Horváth I., Burghardt L.

A Hévíz legközelebb 2019. 12. 07-én a tabella 5. helyén álló Nemesvámos fogadja 14 órakor.

A bajnokságot a Siófok U22-es csapata vezeti a Pécs előtt.