• Felnőtt - Hévíz NB II. Női Kézilabda Csapat 2017.
  • 2019/2020

Duna-Pent - Hévíz 20-27 / 11-13/

Dunaújváros, Városi Sportcsarnok, 100 néző, vezette: Hullmann, Weinert.

Hévíz: Bán-Farkas - Czigány 7, Buzás 3, Burghardt 7, Holczbauer 1, Vágó, Borsi 3. Csere: Molnár /kapus/ Berecz 3, Horváth L. 3, Balogh B., Penzer. Edző: Baranyai Norbert

2 perces büntetések: 3/9.

Hétméteresek: 7/7 illetve 3/3.

Esélyeshez méltóan kezdett a Hévíz és a 10. percben a hazai időkérésnél már 6-2 arányban vezettek. Jó működött a védekezés bár rengetegszer játszottak emberhátrányban a vendégek és a hazaiak góljaik több, mint egy harmadát büntetőből szerezték. A dunaújvárosiaknak egy alkalommal 10-10-nél sikerült egyenlíteni.

Fordulás után 14-13-ra még feljöttek a dunaújvárosiak, de azután a zöld-fehérek egy 7-2-es sorozattal véglegesen eldöntötték a pontok sorsát. A Hévíz a játék minden elemében felülmúlta a hazaiakat és megérdemelten nyert a kapitány Czigány Nóra vezérletével.

A jelentős gólkülönbséghez nagyban hozzájárult, hogy a II. játékrészben szereplő hévízi kapus Molnár Anna 55%-os védés hatékonyságot nyújtott.

Jók: Molnár, Czigány.

A Hévíz 5. helyen ál a tabellán. Legközelebb hazai pályán május 11-én szombaton 14 órakor játszik, amikor a 2. helyezett Csurgót látja vendégül.