HÉVÍZ - GÁRDONY - Pázmánd U22 28-29 (12-18)

• Felnőtt - Hévíz NB II. Női Kézilabda Csapat 2017.
  • 2022/2023

NB II NŐI KÉZILABDA BAJNOKSÁG 2022.09. 16.

Hévíz, 100 néző, vezette: Antal, Antalné.

Hévíz: Molnár A. – Pem (2), Burghardt V. (4), Holczbauer (2), Duzsik (2), Morácz (3), Fekete (4). Csere: Zóka-Győri (kapus), Gergály (1), Pusztai, Holczer (5), Molnár V.(5), Borsi, Bogár. Edző: Kissné Gliba Adrienn.

A találkozó előtt Varga Sándor a ZMKSZ tiszteletbeli elnöke és Klász Karola a klub egykori játékosa köszöntötte a hazaiak csapatkapitányát Molnár Annát, aki 200. alkalommal játszott a zöld-fehér színekben.

Jól kezdtek a hazaiak és 6-5-nél még vezettek, viszont a félidő végén főleg az eladott labdák miatt 10 percen át gólképtelenek voltak és közben a vendégek viszont ötöt lőttek.

Fordulás után a hévíziek új szellemben és összetételben játszva megkezdték a felzárkózást, válaszként a vendégek visszahozták 3 NB I/B osztályú játékosukat és a 45. percben újra 25-20 lett a javukra. A hazaiak 4-0-s hajrát produkálva nagy izgalmak közepette szorossá tették az eredményt és kis híján egyenlítettek.

A változatos és jó iramú, sportszerű találkozón a nézők remekül szórakoztak a zöld-fehérek pedig a meccs nagyobbik részében nyújtott játékukkal rászolgáltak volna az egy pontra, amely elmaradása ellenére a közönség vastapssal köszöntötte őket a küzdésért a meccs végén.

Jók: Fekete, Molnár V., Holczer.

A Hévíz vasárnap a Szekszárd otthonában lép pályára.