2019.05.27.
  • Labdarúgás
  • U-19
  • 2019/2020

Múlt héten vasárnap hazai pályán fogadták ifjúsági együtteseink Andráshida együtteseit bajnoki mérkőzésen, a tabellán elfoglalt helyezések alapján U19-es csapatunk igazi rangadóra készülhetett.

U17: Hévíz - Andráshida 1:2 (0:0)

Gólszerző(k): Ferenczi

Csapatunk a Pálmai - Sebestyén, Szabó, Balogh, Németh B. - Szántó (Damina), Soós (Nagy D.), Nagy M. (Kilinkó), Thompson - Bogdán (Bödő), Ferenczi összeállításban lépett pályára.

Kiss István: - Hiába lőttünk három gólt, két öngóllal az ellenfél megszerezte a győzelmet.Sajnálom a játékosaimat, hiszen mindent megtettek a győzelemért.

U19: Hévíz - Andráshida 5:0 (2:0)

Gólszerző(k): Tóth B. (3), Andor F., Tálos

Csapatunk a Pintér - Pánczél (Németh), Pődör, Vella, Kopasz - Andor F., Kiglics, Nagy R., Tálos - Tóth B., Kondor (Andor D.) összeállításban lépett pályára.

Lajtai Roland: - Nagyon színvonalas mérkőzést játszottunk az Andráshida ellen. Ellenfelünk igazolta jó hírét, de ezen napon csapatom minden téren felülkerekedett. Az első félidő utolsó 10-15 percében nagy nyomást gyakoroltak ránk, de gólt nem tudtak szerezni. Ezt leszámítva nagyon fegyelmezetten és okosan játszottunk és megérdemelten tartottuk itthon a 3 bajnoki pontot. gratulálok mindenkinek, ez nagyon komoly győzelem volt!