2019.10.21.
  • Labdarúgás
  • Felnott
  • 2019/2020

A 2. percben megfogyatkozott a vendégcsapat, amikor a gólerős Zimonyi belerúgott egy hazai védőbe, akinél nem is volt a labda. A hazai csapat támadó szellemben játszott, de gólhelyzetet nem tudott kialakítani. Fordulás után jóval élénkebben futballoztak a hazaiak, Pajor és Kiss B. akár 2-2 gólt is szerezhetett volna, de nem tette. A találkozó utolsó percében szintén kihagyott hazai helyzet után meglódultak a vendégek, és a kontrát győztes góllal sikerült zárniuk. (forrás: Zaol.hu)

Gólszerző(k): -

Csapatunk a Czirjék – Kiss B. (Horváth D.), Baráth, Nedelkó, Tóth G., – Szi Péter (Török), Giber – Pajor, Németh, Horváth M. – Bontó (Horváth D.) összeállításban lépett pályára.

Damina László: - Sajnos a korai kiállítást nem sikerült kihasználnunk. Hiába voltak meg a helyzeteink, ezeket nem sikerült gólra váltani. Az ellenfél viszont élt a lehetőséggel, amit a védelmünk egyetlen hatalmas hibája jelentett.