2020.03.16.
  • Labdarúgás
  • Felnott
  • 2020/2021

Az első játékrészben a hazaiaknak akadtak nagyobb lehetőségeik. A 32. percben Szökrönyös hozta helyzetbe Némethet, aki kilőtte a jobb alsó sarkot, 1-0. A pontok elosztása szempontjából döntőnek bizonyult, hogy a szünet előtt Németh Erik 11-esből fölé lőtt, majd rögtön a fordulás után Bontóról a saját kapujába pattant a labda, 1-1. Mezőnyfölénybe kerültek a bajnoki címre esélyes vendégek és Sili Luka kétszer is betalált, 1-3. A végén Szökrönyös húsz méterről a jobb felső sarokba zúdított, 2-3. A változatos találkozón a szünetig remeklő hazaiak nagy lehetőséget szalasztottak el, viszont fordulás után a rutinos vendégek jó játékkal fordították meg a mérkőzés állását. (forrás: Zaol.hu)

Gólszerző(k): Németh E. (32.), Szökrönyös (87.)

Csapatunk a Czirjék – Farkas, Tratnyek, Sebestyén, Nedelkó, Csibra – Németh E., Horváth M., Tóth G. ( Pajor) – Szökrönyös D., Bontó összeállításban lépett pályára.