2019.04.02.
  • Labdarúgás
  • U-13
  • 2019/2020

Vasárnap két csapatunk is érdekelt volt a megyei Futsal bajnoki döntőben, melyet Zalaegerszegen a Városi Sportcsarnokban rendeztek.

futsal donto 20190331

Jankovics Péter: - A hétvégén került megrendezésre a megyei futsal döntő, ahova két csapatunk is bejutott. A döntőn három csapat vett részt, így mieink egymás ellen is játszottak, a harmadik csapat pedig a Nagykanizsa volt. Eredmények: Hévíz SK 1 – Hévíz SK 3 7:4, FC Nagykanizsa – Hévíz SK 1 0:5, Hévíz SK 3 – FC Nagykanizsa 1:6. Ezzel a Hévíz SK 1-es számú csapata a regionális döntőbe jutott, amely áprilisban lesz megtartva, míg a Hévíz SK 3-as számú csapata bronz érmet szerzett. Mindkét csapat remekül helytállt a tornán, nagyon büszkék vagyunk rájuk!

A döntőn résztvevő játékosok: Hévíz SK 1: Taródi Tamás, Andor Levente, Lázár Levente, Vasáros Bence, Vörös Dominik, Ujfaludi Gábor, Bontó Mátyás, Czifra Zoltán, Szigeti Péter, Darmai Dominik, Rózsa Iván. Hévíz SK 3: Bieder Bence, Gyertágyági Gergő, Mézes Máté, Reinpecht Bálint, Csalló Kristóf, Dergecz Marcell, Nyári Olivér, Fülöp Marcell, Farkas Zsombor.