• Felnőtt - Hévíz NB II. Női Kézilabda Csapat 2017.
  • 2021/2022

HÉVÍZ – SIÓFOK U22 34-35 (17-14)

Hévíz, zárt kapus, vezette: Papp, Uhrin.

Hévíz: Molnár - Fekete (4), Burghardt V. (11), Holczbauer (5), Penzer (3), Burghardt L. (8), Balogh B. (3) Csere: Bán-Farkas (kapus) Lázár, Holczer, Edző: Lancz Katalin

Fej-fej mellett haladtak a tabella szomszéd csapatok a félidő közepéig és akkor a hévíziek egy 4-0-s sorozattal elléptek.

A II. játékrészben már 5 gólos előnyük is volt (24-19), amikor kettős emberhátrányba kerültek a siófokiak pedig egyenlítettetek.

Azután felváltva estek a gólok és a vendégek 4 másodperccel a vége előtt egy szabaddobás után győztes gólt szereztek.

Kiemelendő, hogy végig lendületes játékot nyújtottak a csapatok és a hévíziek nagyot küzdöttek, csapategységük és játékuk alapján pontot érdemeltek volna. A teljességhez tartozik, hogy a vendégek kapuját az NB I-es csapat hálóőre Csapó Kincső (negyedszer játszott ebben a bajnokságban) őrizte.

A mezőny legjobbjai viszont Molnár Anna és a 11-11 gólos Burghardt Viktória illetve Juhász Fanni voltak.

A 6. helyen álló Hévíz legközelebb Pécsett lép pályára.