Szalai-Edelholz Zalalövő – Hévíz SK 2-1 (0-1)

• Felnott
  • 2021/2022

Gólszerzők:
Gyenese, Horváth E., ill. Nyári

Zalalövő: Balogh B. – Gyenese, Csik, Horváth E., Stankovics (Mesics), Bekes, Kellner, Bíró, Radics, Sütheő (Horváth D.), Biczó

Hévíz: Kopasz-Bódi – Bresztovszky (Damina), Nyári (Baki), Buza, Szindekovics, Dominkó, Tóth I., Ertl (Pál), Nagy D., Meidl, Karakai

Nagy lendülettel esett egymásnak a két csapat, a hazai védelem bizonytalankodását kihasználva Nyári a 6. percben a vendégeket juttatta vezetéshez, 0-1. Ezután a ZTK-nak több helyzete és kapufája is volt, de az egyenlítés nem sikerült. A második játékrészben is a vendéglátó volt az aktívabb, és a 69. percben Horváth Dániel passzát Gyenese váltotta gólra, 1-1. A győzelmet nagyon akaró lövői együttes az utolsó pillanatban a győztes gólt is megszerezte, amikor Horváth Erik László szabadrúgásból talált a hévízi hálóba, 2-1.

Jók: Gyenese, Kellner, Horváth D., ill. Buza, Szindekovics