• 2023/2024

Gólszerző(k): Gyenese, Őr, ill. Sabján

Zalalövő: Szemes – Gyenese, Csik, Agg (Mesics), Bekes, Radics, Cseresznyés, Őr, Bita (Végh), Földvári, Horváth D. (Boncz)

Hévíz: Dénes – Filó, Buza, Nyári (Sabján), Hetesi, Kustán (Pál), Nagy D., Huszár, Meidl, Karakai, Sebestyén (Fehér)

A 34. percben egy szabadrúgásnál nem figyelt a hévízi védelem az előrelopakodó Gyenesére, aki az ötösről a hálóba lőtt, 1-0. A szünet előtti percben a hazai kapus kézzel ért egy előrevágott labdába a büntetőterületen kívül, ezért a játékvezető kiállította. A második játékrészben az emberhátrányban játszó ZTK kicsit visszahúzódott, ugyanakkor veszélyes kontrák sorát vezette a vendégkapura. A 80. percben Végh sokadszor vitte végig a labdát a pályán, középre adott, az első hazai lehetőség még kimaradt, de a berobbanó Őr a hálóba vágta a játékszert, 2-0. A lefújás előtt szépített a vendégcsapat: ide-oda pattogott a labda a hazai ötösön belül, végül Sabján kotorta a kapuba. A hazai gárda minden dícséretet megérdemel, mert emberhátrányban is győzelmet aratott a jól küzdő Hévíz ellen.

Jók: az egész csapat, ill. Buza, Hetesi